Умови вигідного придбання нерухомого майна

22.03.2016

Для більшості українців під час купівлі будинку чи квартири головними факторами є:

  1. достатня грошова сума;
  2. відповідність житла побажанням покупця;
  3. адекватна вартість квартири чи будинка;
  4. законність угоди купівлі-продажу.

Насправді ж усе це другорядні речі. Головне – сформувати реалістичний погляд на те, що можна придбати за свої гроші. Про це пише сайт dim.km.ua.

Серед покупців нерухомості є люди, які бажають купити, наприклад, будинок, ринкова вартість якого більша за суму, яку вони мають, але який продається саме за суму, яка в них є. На жаль, у частини потенційних покупців бажання отримати щось дешево настільки потужне, що заважає їм реально оцінити ситуацію.

Існує також тип покупців, що здійснюють покупку лише після отримання знижки. Їм байдуже, наскільки низькою була початкова ціна - вони все одно прохатимуть знизити вартість. А продавець, між іншим, теж хоче вигідно продати своє майно.

Є категорія людей, які роками шукають будинок або квартиру за вартістю, нижчою їхньої ринкової. Тим часом ціни ростуть, і врешті ці громадяни вже не можуть узагалі нічого купити.

Ті ж, кому «пощастило» придбати нерухомість дешевше ринкової ціни, нерідко отримували не те, що було їм потрібно, а те, що коштувало менше. Спокушені дешевизною, вони втратили кращі варіанти.

Вигідно купити майно – це означає придбати найкраще з того, що можна знайти за Ваші гроші.

Безкоштовна юридична консультація з майнових питань