Топ-5 способів обдурити на ринку нерухомості

28.02.2016

Топ-5 способів обдурити на ринку нерухомості, за версією сайту Duo.com.ua

Ринок житла завжди був ласим шматком для аферистів. Аби отримати легкі гроші, вони вигадують достатньо хитрі схеми обману, однак найчастіше вдаються до найбільш банальних.

1. Один з найпопулярніших методів заробітку шахраїв на ринку житлової оренди. Аферисти укладають угоди про здачу в оренду чужих квартир, а їх господарі про це навіть не підозрюють.

2. Продаж або здача в оренду нерухомого майна одночасно декільком орендарям чи покупцям. Шахраї користуються фальшивими документами на житло і паспортами.

3. Аферисти продають нерухомість, господарі якої погодилися на угоду під тиском насильства, або ж ця власність перебуває під арештом чи під заставою. Таке майно виставляють на продаж за вкрай низькою ціною, тож покупці легко втрачають пильність і нехтують перевіркою житла.

4. Шахраї використовують різноманітні схеми, пов'язані з авансовими платежами. Беруть завдаток з кількох покупців або орендарів і безслідно зникають у невідомому напрямку.

5. Схема спрацьовує за умови, коли до рук афериста потрапляє велика сума коштів. Орендарю нерухомості пропонують достатньо низьку ціну за місяць найму, однак натомість потрібно внести велику передоплату (наприклад, за рік наперед). Після отримання коштів шахраї немов розчиняються у повітрі.

Щоби не поповнити ряди їх жертв, будьте уважними й обережними на кожному етапі орендування або придбання квартири.

Безкоштовна юридична консультація з майнових питань