Створено перший реєстр проблемної нерухомості

06.03.2016

Хто хоча б одного разу купував або орендував квартиру, й тим більше той, хто працює на ринку вторинної нерухомості, знає, наскільки важливо оформити угоду юридично чисто. Надалі це гарантує збереження права власності. Сайт domik.ua нагадує: на вторинному ринку нерухомості України працюють злочинні групи, які постійно розробляють нові схеми афер, й обирають для них жертв.

На жаль, не вистачає гідних реєстрів проблемного житла, комерційної нерухомості або земельних ділянок. Очищенню ринку здатний посприяти і єдиний реєстр осіб, які мають обмежену дієздатність або перебувають на обліку в психіатричних і наркологічних диспансерах. Портал Domik.ua розпочав формування такого реєстру на сторінках свого форуму — http://forum.domik.ua/reestr-problemnoj-nedvizhimosti-kvartiry-doma-kommercheskaya-zemlya-t28326.html

Журналісти сподіваються, що їх ініціативу підтримають у ріелтерському співтоваристі й невдовзі вона перетвориться на повноцінний реєстр застережень. Постійне наповнення реєстру допоможе покупцям і ріелторам вчасно розпізнати потенційно небезпечний об’єкт, щоби більш ретельно й зважено підійти до його опрацювання або просто оминути стороною.

Безкоштовна юридична консультація з майнових питань