Ринок нерухомості у 2016 році лишатиметься нестабільним

24.02.2016

Ринок нерухомості у 2016 році лишатиметься нестабільним. Цьогоріч вартість житла не здешевшає, а для ринку нерухомості настане переломний момент. Про це інформує УНН, посилаючись на експерта з нерухомості Віктора Несіна. Ринок житла нині переживає застій. Однак ціни на первинному та вторинному ринках житлової нерухомості не впадуть і наступного року. У 2015-му ринок новобудов незначно активізувався, позаяк вартість квадратних метрів у гривні була нижчою через неспроможність забудовників встигати за стрибками національної валюти.

Надалі ж зниження ціни квадратного метра неможливе, оскільки забудовники не мають наміру продавати житло нижче його собівартості. Розрекламована бігбордами на вулицях міст вартість квадратного метра 8 тисяч гривень абсолютно нереальна. Щоби не потрапити у халепу, людям слід бути обачними. Експерт попереджає, що все це нагадує ситуації з банками: більшість пропонують 11% по вкладам, а один - аж 30%. Отримавши гроші, його керівництво відразу оголошує своє банкрутство.

Нагадаємо, на думку фахівців, найкращою сферою інвестування для населення є житло, особливо новобудови. Плануючи придбати нерухомість, необхідно поцікавитись історією та репутацією забудовника. До прикладу, великий забудовник “Київміськбуд” уже понад півстоліття вдало реалізує житлові проекти. Нещодавно холдинг визнали “Лідером будівельної галузі” та надійним забудовником 2016 року.

 

Безкоштовна юридична консультація з майнових питань