Правила вибору відповідального ріелтора

12.04.2016

Існують певні правила для визначення серед неймовірної кількості спеціалізованих агентств найбільш надійних і перевірених. Постійне підвищення цін на нерухомість змушує громадян заощаджувати на послугах компетентних спеціалістів, вони намагаються власноруч знайти рішення своїх питань. Більшість навіть не підозрює, скільки їх потрібно буде вирішити у процесі придбання нерухомості. Як пише сайт dim.km.ua, варто з’ясувати, якими є основні дії ріелтора, за які ми йому платимо:

  • реальна оцінка вартості продажу;
  • організація рекламної кампанії;
  • підготовка необхідних документів для укладання комерційного договору;
  • кваліфіковане консультування, сприяння на усіх етапах угоди;
  • супровід угоди, юридична підтримка.

Усе перераховане підтверджує, що фахівцям платять недаремно. Зазвичай, звертаючись до ріелтора, ми економимо власний час, отримуємо гарантії, що операція пройде на належному рівні й буде оформлена за максимально короткий термін. Це лише декілька пунктів зі списку того, чим займаються фахівці. Варто враховувати, що саме ріелтор веде переговори з потенційними клієнтами, професійно інформуючи про переваги об’єкта нерухомості.

Не таємниця, що саме рівень професіоналізму є запорукою якості  проведення будь-якої угоди з нерухомим майном. Тому й важливо обрати компетентного фахівця. У процесі його вибору необхідно керуватись такими критеріями:

1. Досконало вивчіть специфіку агентства, до якого плануєте звернутись. Компанії, які пропонують низькі розцінки, переважно не варті довіри. Вони не впевнені у власних силах і побоюються конкуренції. Лише якісні агентства з хорошим реноме можуть гарантувати швидкість проведення різнопланових угод. Такі фірми існують в даному сегменті довгий час, не думають про конкурентів, працюють тільки на благо клієнтів, здійснюючи якісні операцій з нерухомістю.

2. Варто працювати виключно з компаніями, які пропонують кваліфіковану допомогу юриста, а якщо є необхідність – ще й консультацію іпотечного брокера. Не рекомендовано обирати вузькопрофільне агентство, тому що вирішення житлових питань нерідко потребує надання кваліфікованої допомоги не лише ріелтора, а й уже згаданих фахівців.

Безкоштовна юридична консультація з майнових питань