Чи позбавлять українців субсидії?

21.03.2016

Отримувачі субсидій нажахані чутками, що замість допомоги на оплату комунальних послуг невдовзі отримають чималі штрафи. Про це пише інтернет-портал Vinnytsia PressPoint. Подейкують, за результатами перевірок Мінфіну задекларованих доходів громадян виявлені помилки й недостовірні дані. Українці намагалися приховати нерухоме та рухоме майно, й інші доходи. Зокрема, у Тернополі претендентка на субсидію «забула» вказати прибутки, які отримувала з оренди двох вантажівок. Пані має відшкодувати державі 2,5 тисячі гривень.

В управлінні соцзахисту переконують: наразі штрафи за надання неправдивих даних ніхто не накладає. Якщо громадянин не вказав усі доходи чи вказав у неповному обсязі тощо - проводять перерахунок і припиняють виплату субсидії. Винуватець зобов'язаний повернути раніше надані йому кошти.

Нагадаємо, в Україні зареєстровано більше 5,5 млн. домогосподарств, власники яких отримують держдопомогу. За інформацією Мінсоцполітики, внаслідок підвищення вартості енергоносіїв кількість таких родин може зрости на 1 млн.

Безкоштовна юридична консультація з майнових питань